System rejestracji pacjentów online

Coraz więcej placówek ochrony zdrowia nie ogranicza się do prowadzenia zapisów na badania i wizyty lekarskie wyłącznie drogą telefoniczną. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań dużą popularnością cieszą się obecnie systemy rejestracji pacjentów online. Programy tworzone przy wykorzystaniu technologii JAVA pozwalają one poprawić jakoś obsługi klientów oraz zmniejszyć kolejki w zakładach ochrony zdrowotnej i jednostkach medycznych. Ich kompleksowym wdrażaniem zajmuje się firma PROGMED.

Program do rejestracji pacjentów – łatwiejsze zarządzanie placówką i automatyzacja procesu rezerwacji wizyt


Ważnym elementem doskonale zorganizowanej jednostki ochrony zdrowia jest zapewnienie możliwości sprawnego i bezproblemowego umawiania się na wizyty do specjalistów. By rejestracja pacjentów przebiegała szybko i sprawnie, coraz więcej placówek medycznych decyduje się na nowoczesne rozwiązania w postaci dedykowanych systemów informatycznych. Jednym z nich jest program do rejestracji medycznej, który pozwala odciążyć personel i usprawnić proces zapisywania się na wizyty online – bez konieczności wychodzenia z domu i w dogodnym dla użytkownika terminie. Taki system w dużej mierze ułatwia komunikację między lekarzem a pacjentem. Ponadto program może pomóc w zwiększaniu świadomości społeczeństwa odnośnie do umawiania się na badania i wizyty profilaktyczne, które są niezwykle ważnym elementem dbania o zdrowie.

Wyniki i zlecenia badań w jednym miejscu

Papierowe wersje dokumentów mogą się zgubić lub ulec zniszczeniu. Elektroniczna karta pacjenta gwarantuje ochronę najważniejszych danych. Ponadto wszystkie one znajdują się w jednym miejscu. Zdarza się, że z niecierpliwością wyglądamy wyników ważnego badania. E – kartoteka udostępni nam jego rezultat, jak tylko zostanie on wystawiony. W dokumentacji medycznej online znajdziemy także kody recept, które wymagają realizacji oraz te, które zostały wcześniej wykupione. Proponowany przez nas system rejestracji cieszy się uznaniem pacjentów oraz lekarzy.

Rejestracja pacjentów

Nowoczesny program do rejestracji pacjentów online stworzony przez firmę PROGMED doskonale spełni swoją funkcję zarówno w przychodniach, jak i w szpitalach. Poza tym, że zautomatyzuje proces rezerwacji wizyt, usprawni też przepływ informacji między placówkami medycznymi, jeśli chodzi o obsługę klientów. Ponadto informatyzacja w ochronie zdrowia pozwala na uzyskanie dostępu np. do historii choroby danej osoby, przebytego leczenia. Dużą zaletą tego rodzaju systemów online jest też to, że dają możliwość szybkiego skontaktowania się z lekarzem w celu uzyskania e-recepty czy e-skierowania na badanie.

PROGMED
Przychodnia

PROGMED Przychodnia
Oprogramowanie do kompleksowej obsługi przychodni i gabinetów lekarskich
690.00zł +23% VAT

zobacz więcej

PROGMED
Szpital

PROGMED Szpital
Dokumentacja elektroniczna w szpitalu, pełna obsługa pobytów pacjentów na oddziałach lecznictwa stacjonarnego
1 590.00zł +23% VAT
zobacz więcej

PROGMED
Rehabilitacja

PROGMED Rehabilitacja
Obsługa rehabilitacji z automatycznym planowaniem i rozliczaniem cykli zabiegów
1 390.00zł +23% VAT

zobacz więcej

PROGMED
ePacjent

PROGMEDePacjent
Serwis www dla pacjenta, wyszukiwanie wolnych terminów, rezerwacja wizyt. Przegląd wyników badań, recept i zaleceń lekarzy
3 990.00zł +23% VAT
zobacz więcej