Rozliczanie NFZ

Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i wysyłanie ich do Narodowego Funduszu Zdrowia stanowi żmudny i czasochłonny proces, który wymaga ciągłego śledzenia zmian dokonywanych w ustawach oraz rozporządzeniach. By ułatwić lekarzom i placówkom medycznym wypełnianie tego obowiązku, firma PROGMED przygotowała kompleksową usługę obejmującą rozliczanie świadczeń, umów i kontraktów z NFZ. Stworzony przez nas system informatyczny wspomagający generowanie raportów statystycznych i dokumentów rozliczeniowych stanowi efektywne narzędzie, z którego mogą korzystać zarówno większe ośrodki ochrony zdrowia, jak i mniejsze podmioty wykonujące na co dzień działalność leczniczą.

Co obejmuje rozliczanie świadczeń i umów z NFZ?

Ciągłe zmiany w przepisach prawnych i ograniczony czas na zapoznanie się z nimi powodują, że coraz więcej placówek medycznych poszukuje wsparcia w sporządzaniu i wysyłaniu deklaracji rozliczeniowych do Narodowego Funduszu Zdrowia. Firma PROGMED świadcząca pełen zakres usług związanych z informatyzacją zakładów ochrony zdrowia proponuje kompleksowe rozliczanie umów, świadczeń i kontraktów z NFZ. Nasza oferta jest skierowana do przychodni, szpitali, klinik, gabinetów stomatologicznych, ośrodków rehabilitacyjnych i wielu innych punktów funkcjonujących na rynku medycznym.
Image
W ramach obsługi informatycznej pomagamy podmiotom w rozliczaniu umów, kontraktów oraz świadczeń z NFZ takich jak m.in.:
  • leczenie szpitalne,
  • opieka ambulatoryjna,
  • rehabilitacja lecznicza,
  • transport medyczny,
  • świadczenia pielęgnacyjne,
  • opieka stomatologiczna.
Ponadto usługa rozliczenia z NFZ może obejmować doradztwo w zakresie zawierania umów i kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, wystawianie dokumentów finansowych, przygotowanie korespondencji, monitorowanie procesów zachodzących w podmiocie leczniczym oraz opracowanie dodatkowych sprawozdań wewnętrznych. Korzystanie z dedykowanego systemu informatycznego może pozwolić Państwu nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze, ale też zwiększyć dokładność dokumentów rozliczeniowych i zyskać dostęp do aktualnych przepisów prawnych.

PROGMED
Przychodnia

PROGMED Przychodnia
Oprogramowanie do kompleksowej obsługi przychodni i gabinetów lekarskich
690.00zł +23% VAT

zobacz więcej

PROGMED
Szpital

PROGMED Szpital
Dokumentacja elektroniczna w szpitalu, pełna obsługa pobytów pacjentów na oddziałach lecznictwa stacjonarnego
1 590.00zł +23% VAT
zobacz więcej

PROGMED
Rehabilitacja

PROGMED Rehabilitacja
Obsługa rehabilitacji z automatycznym planowaniem i rozliczaniem cykli zabiegów
1 390.00zł +23% VAT

zobacz więcej

PROGMED
ePacjent

PROGMEDePacjent
Serwis www dla pacjenta, wyszukiwanie wolnych terminów, rezerwacja wizyt. Przegląd wyników badań, recept i zaleceń lekarzy
3 990.00zł +23% VAT
zobacz więcej