Elektroniczna dokumentacja medyczna

Umówienie wizyty u lekarza wcale nie musi wiązać się z długim oczekiwaniem na połączenie telefoniczne lub w kolejce w przychodni. Elektroniczna rejestracja pacjentów umożliwia podążanie z duchem czasów oraz dostosowanie usług medycznych do szybkiego tempa życia. System ten przydaje się jednak nie tylko do ustalania terminów. E – kartoteka, nazywana także kartą pacjenta to szybki sposób na tworzenie dokumentacji medycznej i przechowywanie jej w formie, która gwarantuje bezproblemowy dostęp do najważniejszych danych.

Wygoda dla pacjentów i nie tylko

Elektroniczna dokumentacja medyczna zapewnia komfort chorym, którzy zawsze pod ręką mają kluczowe informacje. Mogą oni także znacznie łatwiej dokonywać rejestracji, a także zmieniać terminy wizyt. Łatwa w obsłudze aplikacja wpływa na oszczędność czasu na telefony lub osobiste wizyty w przychodni. E – kartoteka przyczynia się też do poprawy jakości warunków pracy medyków i całej rejestracji. Zarządzanie grafikiem przychodni jest łatwiejsze, a dostęp do karty pacjenta bezproblemowy.
Image

Wyniki i zlecenia badań w jednym miejscu

Papierowe wersje dokumentów mogą się zgubić lub ulec zniszczeniu. Elektroniczna karta pacjenta gwarantuje ochronę najważniejszych danych. Ponadto wszystkie one znajdują się w jednym miejscu. Zdarza się, że z niecierpliwością wyglądamy wyników ważnego badania. E – kartoteka udostępni nam jego rezultat, jak tylko zostanie on wystawiony. W dokumentacji medycznej online znajdziemy także kody recept, które wymagają realizacji oraz te, które zostały wcześniej wykupione. Proponowany przez nas system rejestracji cieszy się uznaniem pacjentów oraz lekarzy.

Znaczne przyspieszenie obsługi pacjenta

Na zadowolenie z prowadzonego leczenia wpływa nie tylko jego wynik, ale też standardy kontaktów z chorym czy czas, jaki musi on poświęcić na umówienie wizyty, a później jej przebieg. E – kartoteka dzięki temu, że umożliwia szybkie dotarcie do dokumentacji, przyczynia się m.in. do usprawnienia przebiegu wizyty w placówce. Bez względu na to, czy medyk musi wydrukować historię choroby, czy wystawić receptę, dzięki naszej karcie pacjenta w wersji elektronicznej będzie w stanie zrobić to znacznie szybciej.

PROGMED
Przychodnia

PROGMED Przychodnia
Oprogramowanie do kompleksowej obsługi przychodni i gabinetów lekarskich
690.00zł +23% VAT

zobacz więcej

PROGMED
Szpital

PROGMED Szpital
Dokumentacja elektroniczna w szpitalu, pełna obsługa pobytów pacjentów na oddziałach lecznictwa stacjonarnego
1 590.00zł +23% VAT
zobacz więcej

PROGMED
Rehabilitacja

PROGMED Rehabilitacja
Obsługa rehabilitacji z automatycznym planowaniem i rozliczaniem cykli zabiegów
1 390.00zł +23% VAT

zobacz więcej

PROGMED
ePacjent

PROGMEDePacjent
Serwis www dla pacjenta, wyszukiwanie wolnych terminów, rezerwacja wizyt. Przegląd wyników badań, recept i zaleceń lekarzy
3 990.00zł +23% VAT
zobacz więcej